11 myśli w temacie “Kategoria Praca w liczbach”

 1. Szkoda tylko, że na publikację ogłoszenia trzeba czekać, nawet nie wiem jak długo, bo zamieściłem ogłoszenie o pracę 17.05 a dzisiaj mamy 21.05 i nadal oczekuje na publikację, zero kontaktu z OLX, dramat

  1. Cześć, Marcin! Ogłoszenia są aktywowane gdy tylko środki zostają zaksięgowane na naszym koncie bankowym. Jeśli tak się nie stało, prosimy podeślij nam numer ID tego ogłoszenia i potwierdzenie przelewu na OLX.pl/kontakt/ – chętnie wszystko dokładnie sprawdzimy!

   1. kontakt z Państwem nie działa wysyłałem informację na podany adres 18 i 20, do dzisiaj nic się nie zmieniło, nic nie zostało sprawdzone, nie ma z Wami żadnego kontaktu!

   2. Marcin, prosimy sprawdź wszystkie foldery swojej skrzynki e-mail. Jeśli tam nie znajdziesz naszej odpowiedzi, prosimy napisz na pomoc@olx.pl i upewnij się, czy otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem przez nas otrzymania Twojej wiadomości. Pozdrawiamy!

 2. Bardzo dobry portal. który jest nadzwyczaj pomocny
  Mamy wielka prośbę – Prosimy o wprowadzenie podobnie jak na Allegro, aby sprzedawca wystawiał cene finalna za produkt, końcowa, bez nieuczciwych trików, z ukrytymi dodatkowymi kosztami. Kazda sprzedaż powinna byc podana w formularzu w cenie zapłaty, czyli BRUTTO
  Sprzedawcy wprowadzaja w błąd i manipuluja internautami , ukrywajac końcową cenę
  Pozdrawiam serdecznie wspaniała grupę ludzi. Bozena O.

 3. NIESTETY NA PORTALU OLX KWITNIE HANDEL NIELEGALNA BRONIA WIEC NIE WIEM Z JAKIEJ OKAZJI SIĘ TUTAJ CZYMKOLWIEK CHWALIĆ?

  1. PIT, jeśli natrafisz na ogłoszenie, które Twoim zdaniem jest niezgodne z naszym regulaminem, prosimy daj nam znać korzystając z opcji „zgłoś naruszenie” – chętnie sprawdzimy! Pozdrawiamy!

 4. Najgorszy portal z jakim do tej pory sie spotkałem. Usuwanie ogłoszeń zajmuje sekundę. Człowiek wysyla całą dokumentację związaną z ogłoszeniem zeby zweryfikować wszystko a nikt nie raczy odpisać nie wspomnę juz o przywróceniu ogłoszenia. W ten sposob traca ludzi na portalu ! I nie piszcie zeby sprawdzic to czy owo ! Nie chce wam sie odpisywac i naprawiac popelnionych błędów !

  1. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości wysłane nam korzystając z formularza OLX.pl/kontakt/ dlatego jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM w swojej skrzynce e-mail. Pozdrawiamy!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.