Wszyscy, którzy wyróżnią swoje ogłoszenia w serwisie OLX pakietem Maxi, dostaną w prezencie dwumiesięczny dostęp do platformy Showmax. Promocja trwa od 7 do 20 czerwca. 

showmax_start

Na platformie Showmax rządzą właśnie „Kobiety Mafii”, a skalpelem wymachują bohaterowie serialu „Botoks”. Widzowie mogą też pochylić się nad „Uchem Prezesa”, poznać „Ostatnią rodzinę”, przeżyć fantastyczną przygodę z „Minionkami” i zanurzyć się w świecie „Fanatyka” wędkarstwa. Te i wiele innych propozycji można znaleźć na showmax.com.

Każdy z użytkowników serwisu OLX, który w dniach od 7 do 20 czerwca zdecyduje się na zakup pakietu Maxi, w prezencie dostanie dwumiesięczny dostęp do hitów kinowych i telewizyjnych, a także do ulubionych seriali. Fantastyczne produkcje dostępne są na komputerze, tablecie albo w telefonie 24/7, bez przerw na reklamę.

Jak to działa?
Każdy, kto do 20 czerwca wykupi pakiet promowań Maxi w serwisie OLX, otrzyma mail z kodem do platformy Showmax. Zakładając konto i korzystając z kodu promocyjnego można oglądać filmy i seriale przez dwa miesiące nie wnosząc opłat. Kod promocyjny można aktywować do końca 2018 roku. Można też aktywować go od razu i cieszyć się promocją przez całe wakacje!

Czym jest pakiet Maxi? 
Pakiet Maxi to pakiet pozwalający na wypromowanie ogłoszenia zamieszczonego w serwisie OLX, zwiększający liczbę jego wyświetleń nawet do 12 razy. Użytkownik ma zagwarantowany 30-dniowy okres promowania oferty na górze listy ogłoszeń w polu wyróżnionych ogłoszeń, korzysta z 9 odświeżeń oraz promuje ją przez 7 dni na stronie głównej serwisu. Więcej o ofercie na www.olx.pl/showmax.

Zasady korzystania z serwisu OLX na pomoc.olx.pl.