Witajcie w piątkowe popołudnie! 🙂 Część z Was właśnie wychodzi z pracy, lub już zapomnieliście że w ogóle tam dziś byliście 😉 My też już się zbieramy, tylko jeszcze na zakończenie tego tygodnia wrzucimy drugi artykuł z cyklu Houston, mamy problem! 

Houston, mamy problem!

Zgłoś naruszenie

O zasadach bezpiecznej transakcji w internetach wspominamy praktycznie na każdym kroku – ostatnio zatrudniliśmy nawet samego Szefa Internetów do pomocy 😉

[Sprawdź]

Jeśli natraficie więc na ogłoszenie, które wzbudza Wasze wątpliwości i np. zostało przez nas opisane tutaj: olx.pl/bezpieczenstwo/, to zgłoście nam je koniecznie klikając w przycisk “zgłoś naruszenie” widoczny przy ofercie. Wiadomość taka trafi do naszego dedykowanego zespołu, który zajmuje się właśnie tego typu zgłoszeniami.

Inne zgłoszenia

Jeśli kiedykolwiek natrafisz natomiast na:

  • Zwierzęta bez rodowodu sprzedawane, a nie oddawane za darmo,
  • ogłoszenie dodane w błędnej kategorii,
  • ofertę, przy której zostały dodane zdjęcia pobrane z internetu,
  • treści wulgarne lub erotyczne,
  • ogłoszenie niekoniecznie za darmo

to… również zgłoś je nam koniecznie! Przycisk “zgłoś naruszenie” znajdziesz przy każdym ogłoszeniu. Korzystając z tej opcji masz pewność, że Twoje zgłoszenie trafi od razu tam gdzie trzeba i dzięki temu będziemy mogli szybciej wszystko sprawdzić i podjąć odpowiednie kroki jeśli zajdzie taka konieczność.  

Tymczasem, życzymy żeby nikt nie naruszył Twojego weekenowego odpoczynku! 😉