Ogólne

Prosimy o uwagę !

!! HALO, HALO UWAGA!!

Szybkie sprostowanie odnośnie niepokojących sytuacji o jakich zostaliśmy poinformowani. Dotarły do nas zgłoszenia o rzekomych telefonach od pracowników OLX.pl. Śpieszymy z wyjaśnieniem. 

Jedyną formą kontaktu jaką stosujemy z wami, Użytkownikami, są wiadomości e-mail wysyłane z domeny @olx.pl. „Pracownicy OLX” nie dzwonią do użytkowników i nie wypytują o dane wrażliwe . Jest to próba oszustwa polegająca na wyłudzeniu danych osobowych – od takich informacji jak hasło do kont czy adres e-mail (login) po dane personalne jak imię i nazwisko czy adres zamieszkania. W żadnym wypadku nie podawajcie takich wrażliwych danych przez telefon! Tego typu dane są poufne i na pewno nie chcielibyśmy ich od was uzyskać!!

Jeśli dojdzie do takiego telefonu skontaktujcie się z nami za pomocą formularza https://www.olx.pl/kontakt/ uwzględniając przekazanie numeru telefonu z jakiego wykonane zostało połączenie. Całą sytuację zgłoście na najlbiższym komisariacie.

Tego typu działanie jest poważnym przestępstwem i bez waszej pomocy nie będziemy w stanie zwalczyć tego problemu!

Ponadto jeśli już niestety zaistniała taka sytuacja i podaliście hasło do konta OLX, w pierwszej kolejności zmieńcie hasło na koncie OLX za pomocą linku https://ssl.olx.pl/konto/nowehaslo/ [oraz w ramach bezpieczeństwa hasło na skrzynkę pocztową.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s