Skip to main content

Problemy z logowaniem przez Facebooka.

AKTUALIZACJA : Logowanie przez Facebooka działa już poprawnie. Informujemy, że aktualnie występuje problem z logowaniem się do serwisu OLX przez Facebooka. Nasi specjaliści pracują nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu. Doraźnie prosimy o logowanie się przy użyciu maila powiązanego z kontem w OLX. Za utrudnienia przepraszamy.

Przesyłki i Płatności OLX – komunikat w sprawie problemów technicznych

Przesyłki i Płatności OLX – komunikat w sprawie problemów technicznych

Wykryliśmy błędy i problemy techniczne w funkcjonowaniu usługi Płatności OLX, realizowanej wspólnie z operatorem PayU. Część sprzedających nie może ukończyć procesu weryfikacji. W rezultacie, nie mogą oni potwierdzić lub zrealizować zamówień. Jesteśmy świadomi tego, że obecna sytuacja utrudnia zarówno działania sprzedających, jak i wpływa na doświadczenia transakcyjne kupujących. Wspólnie z operatorem płatności pracujemy nad wprowadzeniem […]

Opóźnienie w aktualizacji statusów Przesyłek OLX.

Opóźnienie w aktualizacji statusów Przesyłek OLX.

Aktualizacja 04.12.2021 godz. 10:30 – Usterka została usunięta. Statusy przesyłek aktualizują się już prawidłowo. Aktualizacja 03.12.2021 godz. 16:45 – W dalszym ciągu występuje problem w aktualizacji statusów – trwa naprawa. W ostatnim czasie wystąpiły problemy w aktualizacji statusów zamówień realizowanych za pośrednictwem przewoźnika Orlen, aktualnie pracujemy nad rozwiązaniem. Przepraszamy za utrudnienia.