Ponownie wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom i prośbom, wprowadzamy nowe podkategorie w Elektronice – tym razem znajdziecie je w Sprzęcie audio:

Głośniki i kolumny: głośniki i różnego rodzaju kolumny (do użytku domowego)

Radia i CD: radioodtwarzacze (poza samochodowymi), boomboxy, radiobudziki, płyty CD

Gramofony: gramofony i adaptery

Wieże: wieże i zestawy hi-fi

Słuchawki:  wszelkiego rodzaju słuchawki (zarówno bez- jak i przewodowe), headsety

Wzmacniacze i amplitunery: wszystkie wzmacniacze i amplitunery oraz tunery. 

Sprzęt estradowy: duży oraz profesjonalny sprzęt estradowy i nagraniowy, np. miksery, korektory, konsole DJ, mikrofony, nagłośnienie sceniczne.

Akcesoria i części: maskownice, przewody, kable, piloty, standy, pokrowce, mini jacki i inne akcesoria do sprzętów audio. 

Pozostałe: magnetofony, discmany, walkmany, odtwarzacze mp3 i mp4, iPody, dyktafony i wszystkie inne przedmioty, które nie pasują do wymienionych wyżej kategorii.

Nowy podział zdecydowanie ułatwi konkretne dodawanie ogłoszeń, a poszukujący łatwiej znajdą interesujące ich przedmioty.

Co zmiany oznaczają w praktyce?

– Automatycznie przenieśliśmy twoje ogłoszenia do nowych kategorii na podstawie słów kluczowych z tytułów.

– Okres ważności oraz zakres dotychczas zakupionych pakietów i promowań nie ulegnie zmianie i będzie zgodny z warunkami zakupu.

– Wielkość limitu bezpłatnych ogłoszeń dla nowych podkategorii nie zmienia się – możesz zamieścić na koncie do 3 darmowych ogłoszeń łącznie w każdej z nich (szczegóły znajdziesz w załączniku do Regulaminu OLX – Pakiety Ogłoszeń w OLX).

Autor zdjęcia: Luana De Marco / Unsplash