Z przyjemnością informujemy, że właśnie wprowadziliśmy na OLX sporo nowych podkategorii. Wiemy, że na niektóre z nich czekaliście z niecierpliwością!
Zmiany w Elektronice:
Kategoria Fotografia od dziś podzielona jest na mniejsze działy:
- → Aparaty analogowe
- → Aparaty kompaktowe
- → Bezlusterkowce
- → Lustrzanki
- → Obiektywy
- → Oświetlenie
- → Statywy
- → Akcesoria fotograficzne
- → Fotografia pozostałe
Z kolei w kategorii Telefony komórkowe wydzielamy następujące marki:
Zmiany w Muzyce i Edukacji:
Zarówno Filmy, jak i Muzykę rozdzielamy dla większego porządku na podkategorie:
Filmy:
Muzyka:
Zmiany w Sport i Hobby – w sam raz na wiosnę! 🙂
Rowery rozdzielamy na:
- → Rowery BMX
- → Rowery crossowe
- → Rowery elektryczne
- → Rowery miejskie
- → Rowery górskie
- → Rowery szosowe
- → Rowery trekkingowe
- → Osprzęt rowerowy
- → Akcesoria rowerowe
- → Rowery pozostałe
Wprowadzamy również zupełnie nową podkategorię – Skating! Znajdziecie w niej:
- → Deskorolki
- → Hulajnogi
- → Rolki
- → Wrotki
- → Skating akcesoria
- → Skating pozostałe
Mamy nadzieję, że nowy podział przypadnie Wam do gustu i ułatwi dotarcie do potencjalnych kupujących!
Nowy olx jest beznadziejny. Kiedyś wchodziłam bardzo często i szukałam długo aż coś ciekawego trafiłam. Wiele rzeczy kupiłam przypadkiem. Byłam fanką Olx.
Teraz coraz rzadziej tu wchodzę i z niechęcią a jeszcze szybciej wychodzę. Przedtem kategorie były pod ręką teraz trzeba przechodzić, wszystko jest wielkie i albo razi biały ekran albo wyskakują reklamy. po co takie wielkie pole na cenę i na korespondencję przedtem było wystarczające w prawym panelu. Natomiast nadal nie ma możliwości wystawić opinii o sprzedającym – wystarczyłaby łapka w górę w dół zwłaszcza w kwestii zgodności z opisem. Zdarzają się osoby, które bezczelnie kłamią co do opisu rzeczy, mnie zdarzyła się jedna taka osoba i inni powinni wiedzieć z kim mają do czynienia. W przeciwnym razie takie osoby czują się bezkarne.
Dlaczego w niektórych kategoriach (np. akcesoria dla zwierząt) nie ma możliwości filtrowania na rzeczy nowe i używane. To chyba dość istotny parametr w tej kategorii.
Marcinie, dzięki za podpowiedź, weźmiemy to pod uwagę!
Siema OLX. Pytanko mam: czy w kategorii “gry” można sprzedawać w jednym ogłoszeniu zarówno gry na sztuki jak i w całym zestawie, czy może w tej kwestii się nic nie zmieniło?
Rysiunio, zgodnie z naszym Regulaminem, “Jedno Ogłoszenie może dotyczyć tylko jednego Towaru, a treść Ogłoszenia musi jasno i jednoznacznie określać, czy Towarem jest określony komplet czy pojedynczy Towar oraz wskazywać czy określona przez Użytkownika cena dotyczy kompletu czy pojedynczego Towaru.” Jeśli masz więcej pytań, zapraszamy do kontaktu na pomoc@olx.pl 🙂