„Limit ogłoszeń w tej kategorii został osiągnięty” – jeśli zauważysz przy swoim ogłoszeniu taki komunikat, to nie powód by regulować odbiorniki. Ponowne uruchomienie komputera też niewiele tu pomoże 😉

Komunikat taki oznacza bowiem, ni mniej ni więcej, że dodajesz ogłoszenie w jednej z kategorii objętej limitem darmowych ogłoszeń:

limity nowe

W zależności od kategorii możesz więc dodać 1 do 5 ogłoszeń zupełnie za darmo 🙂 Jeśli zamieścisz ich więcej, to te „nadliczbowe” (ponad limit) trafią do zakładki Ogłoszenia / Oczekujące i pojawi się przy nich komunikat „Limit ogłoszeń w tej kategorii został osiągnięty”.

Możesz wtedy opłacić takie ogłoszenie jako „jedno ogłoszenie ponad limit”, lub – jeśli planujesz dodać ich jeszcze więcej – wykupić pakiet i aktywować ogłoszenia taniej 🙂 Przy większej liczbie ogłoszeń to już naprawdę masz szansę sięgnąć gwiazd 😉

Jeśli jednak zdecydujesz się ograniczyć wyłącznie do darmowych ogłoszeń, to pamiętaj, że w ramach takiego limitu otrzymujesz tak jakby – w zależności od kategorii – jedno lub pięć „miejsc” w których możesz zamieścić bezpłatne ogłoszenie. Każde z nich zwalnia się po upływie 30 dni od daty zamieszczenia / przedłużenia ogłoszenia.

Mechanizm ten przedstawiamy poniżej na przykładzie ogłoszeń w kategorii „części motoryzacyjne”:

2a