Prowadzisz firmę? A może po prostu się na czymś znasz i chcesz trochę dorobić? Twoje ogłoszenia na OLX wygasły / chcesz dodać większą ich ilość, ale przy próbie aktywacji pojawia się informacja o limicie ogłoszeń?

Uslugi i Firmy

Już wyjaśniamy – obecnie w tej kategorii możesz dodać jedno darmowe ogłoszenie i w nim opisać wszystkie oferowane przez siebie usługi. W ten sposób, zupełnie za darmo, dasz się odnaleźć w internetach 😉 Jeśli chcesz rozdzielić swoją działalność na większą liczbę ogłoszeń, możesz to oczywiście zrobić, tyle, że odpłatnie.

Dlaczego warto dodawać ogłoszenia na OLX w kategorii „Usługi i Firmy”?

masz wybór – możesz poprzestać na jednym darmowym ogłoszeniu, lub dodać ich więcej opłacając kolejne jako „jedno ogłoszenie ponad limit” lub wykupując pakiet,
zasięg – zyskujesz szansę dotarcia do ponad 30 milionów naszych Użytkowników,
wyszukiwarki – dbamy o pozycjonowanie serwisu w wyszukiwarkach – dla większości zapytań typu „układanie płytek poznań”, OLX pojawia się jako pierwsza podpowiedź. A stąd już tylko jeden krok by klienci trafili na Twoje ogłoszenie: 😉

To jednak nie wszystko – jeśli chcesz by Twoje ogłoszenie było lepiej widoczne w serwisie, możesz je wyróżnić wykupując promowanie, wyróżnienie lub pakiet promowań.

Oferujesz swoje usługi w różnych miastach? Od niedawna dla każdego z nich możesz dodać osobne ogłoszenie! Cennik aktywacji ogłoszenia jako „jedno ogłoszenie ponad limit” i pakietu ogłoszeń w tej kategorii znajdziesz tutaj.

Nie zwlekaj, dodaj ogłoszenie i dołącz do ponad 250 tysięcy przedsiębiorców reklamujących się na OLX.pl 🙂