Ogólne

!! OSTRZEGAMY !!

Wiemy, że już powoli zaczynacie opuszczać swoje miejsca pracy żeby przygotować się do dnia jutrzejszego, a wielu z Was z pewnością szykuje się do drogi. My chcielibyśmy zwrócić uwagę nie tylko na Wasze bezpieczeństwo podczas podróży, ale także w sieci. 

Doszły do nas niepokojące informacje, iż pojawiają się oszuści, którzy podszywają się pod pracowników banku a dokładniej departamentu bezpieczeństwa.  Przekazuje on informację iż haker wykradł dane podczas płatności za wyróżnienie i próbował włamać się na konto (oszust wyszukuje wcześniej ogłoszenia wyróżnione na OLX, stąd wie o opłacie). Oszust podejmuje potem próbę wyciągnięcia od Ciebie informacji na temat konta w banku. 

Przestrzegamy, żeby absolutnie nie podawać żadnych danych dotyczących konta czy też swoich danych osobowych!! 

Teraz pozostaje nam życzyć szczęśliwej podróży – dalszej czy też bliższej oraz bezpiecznego korzystania z sieci!

2 myśli w temacie “!! OSTRZEGAMY !!”

  1. Dzień dobry, jednak jedno wiem JUŻ NIGDY NIGDY NIC NIE ZAKUPIE, ŻADNEJ RZECZY, PRZEDMIOTU NA OLX, ZOSTAŁAM OSZUKANA, SPRZEDAJĄCY NIE POCZUWA SIĘ DO DO JAKIEJKOLWIEK ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SWOJE OSZUSTWO. BEZ KARNIE WYSTAWIA OGŁOSZENIA, MAM NADZIEJĘ, ŻE NIKOGO NIE OSZUKA. STRACIŁAM 50ZŁ, CZAS, I CAŁY ZAPAS NERWÓW, GDYBYM MOGŁA NAPISAĆ IMIĘ K…., I PODAĆ Id….., bez nawysłu bym tak uczyniła, lecz jest ochrona danych. UWAŻAJCIE NA ZAKUPY PRZEZ PRZESYŁKI, NIGDY NIE WIADOMO CO BĘDZIE W ŚRODKU PACZKI :((((((((

    1. Katarzyna, na OLX można znaleźć wiele prawdziwych świetnych ubrań w okazyjnych cenach. Warto pamiętać jednak o zasadach bezpiecznej transakcji w internetach i o tym, że jedyna rekomendowana przez nas forma finalizacji transakcji to odbiór osobisty. Więcej o tej i innych zasadach przeczytać możesz tutaj: olx.pl/bezpieczenstwo/ – pamiętając o nich można kupić wiele ciekawych rzeczy naprawdę dużo taniej niż w sklepie. Mamy nadzieję, że jednak zdecydujesz się nie raz kupić coś na OLX i tym razem będzie dużo lepiej niż teraz.
      Pozdrawiamy serdecznie!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.