Ogólne

Wybór kategorii ogłoszenia

Z naszych badań wynika, że niedziela jest jednym z tych dni tygodnia, w które dodajecie najwięcej ogłoszeń na OLX.

Wygląda więc na to, że lubicie czasem, przy niedzielnej kawce, porozmyślać nad tym jak zarobić na rzeczach, z których już nie korzystacie, a które mogą jeszcze przydać się komuś innemu 🙂

Od pewnego czasu, jeśli korzystacie z OLX na komputerze, na drodze do tego celu może stanąć… widok taki jak ten poniżej, uniemożliwiający wybór kategorii ogłoszenia.

kat

Udało nam się ustalić, że sytuacja ta ma związek z niektórymi blokerami reklam. Jeśli więc natrafisz na taki błąd, to koniecznie wyłącz tego typu wtyczkę w swojej przeglądarce lub rozsiądź się wygodnie w fotelu i skorzystaj z naszej aplikacji mobilnej 🙂

Życzymy miłego dnia!

7 myśli w temacie “Wybór kategorii ogłoszenia”

   1. Adrian, wyczyść dane aplikacji na swoim telefonie 🙂 Jeśli to nie pomoże, napisz do nas koniecznie na pomoc@olx.pl z jakiej wersji aplikacji korzystasz, jaką masz wersję systemu i jaki telefon – chętnie sprawdzimy 😉 Pozdrawiamy!

    Polubienie

  1. Cześć, Adrian, na ten moment „Kolekcja” na OLX to oddzielna kategoria i nie jest podzielona na monety itp… Przekazaliśmy Twoją sugestię do odpowiedniego Działu, a w międzyczasie zachęcamy by po wyborze kategorii wpisać w wyszukiwarkę nazwę poszukiwanego przedmiotu – w ten sposób wyświetlą Ci się tylko te konkretne przedmioty 🙂 Pozdrawiamy!

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s