OLX to świetne miejsce do zarabiania – to wie każdy 😉 Zbliżają się wakacje i pewnie fajnie byłoby zarobić trochę grosza na wymarzony wyjazd nad morze lub w góry, prawda? Sprawdź wybrane pomysły na to jak możesz zrobić to z OLX. 

Zastanówmy się… może jesteś rodzicem i zalegają Ci ubranka, z których Twoje dziecko już wyrosło i zabawki, które się już znudziły? Może jesteś sentymentalny i lubisz chomikować różne stare rzeczy, ale zajmują one już za dużo miejsca w szafie? Dodaj ogłoszenie na OLX w odpowiedniej kategorii i sprzedaj szybciej!

A skoro o starych rzeczach mowa, to jest też mnóstwo sposobów na to jak wykorzystać je ponownie i zasilić w ten sposób nieco swój portfel 😉 Jednym z nich jest odnawianie starych mebli odnalezionych na OLX. Odnowione meble w klimacie PRL są obecnie bardzo popularne. Jeśli i Ty lubisz takie klimaty, to możesz tanio kupić takie meble na OLX i – np. korzystając z naszych poradników poniżej – szybko odnowić je nie do poznania 😉

 

Przy okazji – masz już zarezerwowany nocleg na swój wakacyjny wyjazd? 😉 TUTAJ możesz poczytać o tym jak robić to bezpiecznie, a TUTAJ znajdziesz ponad 35 000 ogłoszeń w kategorii Noclegi Turystyczne.