Loading

Od poniedziałku 4 marca serwis ogłoszeniowy OLX wprowadza nowe zasady korzystania z kategorii Usługi. Za dodanie pojedynczego ogłoszenia użytkownicy zapłacą teraz 19,99 zł. Wyjątkiem są podkategorie Pozostałe usługi i Usługi kosmetyczne, w których za ogłoszenie trzeba zapłacić 13,99 zł.

Zmiana oferty niesie za sobą przede wszystkim zmianę jakości ogłoszeń w serwisie. Teraz usługodawca zwiększy szansę na udaną transakcję, ponieważ jego aktualne ogłoszenia będą łatwiej dostępne dla poszukującego. Z serwisu znikną ogłoszenia nieaktualne i powielające się.

Serwis OLX to platforma ogłoszeniowa o największym zasięgu w Polsce. Każdego miesiąca korzysta z niej ponad 14 mln użytkowników, co oznacza, że na OLXie jest prawie co trzeci Polak. Według danych PBI/Gemius w styczniu z kategorii Usługi skorzystało prawie 2,7 mln unikalnych użytkowników.

Dane potwierdzają, że jesteśmy największym i najpopularniejszym serwisem dla usługodawców w Polsce. Użytkownicy indywidualni wiedzą, że na OLX mogą znaleźć wszystko, również fachowców, takich jak glazurnik, elektryk, malarz, tapeciarz, kosmetyczka, czy hydraulik – tłumaczy Artur Kołpowski odpowiedzialny za kategorię Usługi w serwisie OLX.

Usługodawcy będą mieli dostępne narzędzia, które pomogą budować profesjonalny wizerunek firmy. W kategorii Usługi skorzystają ze strony firmowej, gdzie zaprezentują wszystkie swoje oferty w jednym miejscu. Będą też mogli dodać baner i link do strony www, a także monitorować skuteczność swoich ogłoszeń. Do ich dyspozycji będą też doradcy z działu telefonicznej Obsługi Klienta.

Zmieni się cennik opłat za pakiety ogłoszeń w Usługach dla użytkowników biznesowych (cennik).  Zniesienie limitu bezpłatnych ogłoszeń dotknie też podkategorii Współpraca biznesowa oraz Usługi ślubne.

Ponad 80 proc. ogłoszeń w serwisie OLX pochodzi z kategorii, w których ogłoszenia można dodać za darmo, są to m.in. Moda, Sport i Hobby, Zwierzęta, Muzyka i Edukacja, Nieruchomości, Rolnictwo czy Dom i Ogród.

 

 

 

5 thoughts on “Zmiany w kategorii Usługi

  1. Jesteście jak rak który toczy się po organiżmie najpierw atakuje nerkę potem jak zje nerkę to próbuje rękę nogę itd…. Idea tego portalu miały być darmowe ogłoszenia lokalne ale wasza chciwość nie ma końca kij wam w ryj bez wyrazów szacunku za pazerność szczury korporacyjne

  2. Witam.Co się dzieje z olx dzisiaj?Opłacone ogłoszenia już kilka godzin oczekują na dodanie.Pozatym strony wczytują się w jakimś dziwnym formacie,jakby za czasów windowsa 95

    1. Niestety ogłoszenia faktycznie ukazują się z opóźnieniem, za co przepraszamy 🙁 Jeśli Twoje ogłoszenie nadal się nie aktywowało, napisz do nas na OLX.pl/kontakt, a sprawdzimy wszystko. Dodam jeszcze tylko, że wszystkie wykupione usługi zostaną przedłużone. Natomiast jeśli chodzi o wczytywanie stron – wyczyść ciasteczka oraz sprawdź, czy nie posiadasz włączonych Adblocków. Pozdrawiamy 🙂

  3. Serwis miał być darmowy ale skoro już trzeba płacić to np.za ogłoszenie w kategori usługi to max 3,00zł aż tak wielkiej skuteczności nie macie żeby wywalić 22,00zł.mies.za cztery wyświetlenia nr.tel.miesięcznie.

    1. Piotrze, zdecydowaliśmy się wprowadzić opłaty w kategoriach usługowych, bo dzięki temu chcemy zadbać o jakość ogłoszeń w serwisie. Aktualne ogłoszenia będą łatwiej dostępne dla poszukującego i tym samym Usługodawca zwiększy szansę na znalezienie potencjalnego zainteresowanego. Pozdrawiamy!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top
%d bloggers like this: