3-2-1 SPRZEDANE! to działający od niespełna roku dynamiczny startup, który ma uzupełnić portfel polskiego rynku motoryzacyjnego. Co ciekawe, oferowane przez niego usługi dają wartość zarówno prywatnym sprzedającym, jak i firmom profesjonalnie zajmującym się handlem pojazdami. O co chodzi?

To proste!  Na 3-2-1 SPRZEDANE! składa się sieć punktów stacjonarnych w całej Polsce (w czerwcu 2020 roku 5 punktów działa w Warszawie), w których prywatni właściciele mogą sprzedać swoje pojazdy w zaledwie kilkadziesiąt minut. Podczas wizyty samochód przechodzi bezpłatny gruntowny przegląd, a na jego podstawie powstaje raport i wycena auta. Jeśli właściciel zdecyduje się na sprzedaż, podpisuje umowę, a zapłatę otrzymuje przelewem na konto. Wstępną wycenę auta zrobisz online w 30 sekund!

Co się dalej dzieje z autem? Wraz z pełną dokumentacją techniczną i wyceną, trafia na listę ofert dostępną tylko dla firm profesjonalnie zajmujących się handlem pojazdami. Oznacza to, że 3-2-1 SPRZEDANE! nie zajmuje się ponownym wprowadzeniem zakupionego pojazdu na otwarty rynek, ale pomaga „zamagazynować się”, czyli po prostu wyposażyć plac profesjonalnego sprzedawcy: dealera samochodów używanych. Zajmujesz się sprzedażą aut używanych? Dołącz do bazy 3-2-1 SPRZEDANE!

Każdy w tej sytuacji wygrywa. Prywatny właściciel, bo w ciągu kilkudziesięciu minut sprzedał pojazd i otrzymał za to zapłatę bezpośrednio na konto bankowe. Dealer pojazdów używanych również, bo oszczędził czas na poszukiwanie sprawdzonego pojazdu, z potwierdzonym stanem prawnym i technicznym. 

Sieć punktów stacjonarnych 3-2-1 SPRZEDANE! jest stale poszerzana. Przez pierwszy rok jej rozbudowa skoncentrowana była na Warszawie, wkrótce pierwszy lokal otwarty zostanie także w Poznaniu i kolejnych polskich miastach. Docelowo startup chce stworzyć rozbudowany i dynamiczny ekosystem wspierający klientów indywidualnych i profesjonalnych sprzedających w każdym województwie.