Na OLX wciąż tworzymy nowe rozwiązania, dzięki którym możemy jeszcze skuteczniej wspierać rozwój firmy i profesjonalnych sprzedawców.

Do 10 sierpnia trwa intensywna akcja promocyjna w wybranych podkategoriach w kategorii Muzyka i Edukacja oraz Sport i Hobby.

W ramach akcji promowane są ogłoszenia wystawiane przez firmy w kategoriach: Książki, Sporty wodne, Turystyka oraz Wędkarstwo. Kategorie te z uwagi na sezon wakacyjny cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem użytkowników. 

Na czym polega akcja?

Akcja promocyjna obejmuje następujące działania reklamowe:

reklamy w formie banerów oraz specjalnych tymczasowych ikon tematycznych na stronie głównej, docierające do milionów poszukujących na OLX

reklamy na Facebooku, zapewniające dotarcie do jeszcze szerszego grona poszukujących konkretnych przedmiotów

maile i powiadomienia w aplikacji, kierowane bezpośrednio do potencjalnych kupujących


Dotychczasowe wyniki akcji

Już dziś na podstawie analizy danych możemy ocenić, na ile nasze działania przekładają się na zainteresowanie Twoją kategorią. Użytkownicy nie zawodzą, a widać to szczególnie w paru kluczowych wskaźnikach. W porównaniu do miesiąca sprzed akcji promocyjnej obserwujemy:

– wzrost średniej liczby wyświetleń ogłoszeń – w kategorii Książki o 52%, a w kategorii Sporty wodne o 28%

– wzrost średniej liczby odpowiedzi na ogłoszenia – w kategorii Turystyka o 34%, a w kategorii Wędkarstwo o 15%

Zastanów się, co jeszcze możesz zrobić, by Twoja oferta była jeszcze bardziej widoczna w czasie trwania akcji. Zawsze możesz poprosić o wsparcie swojego doradcę – kontakt do opiekuna kategorii w Twoim województwie znajdziesz na stronie biznes.olx.pl