Jak już pewnie część z Was wie (a jeśli nie to zapraszamy do lektury 🙂 ), w najbliższych dniach czekają nas spore zmiany w kategorii Dom i Ogród. Na czym polegają i co to dla Was oznacza? Sprawdźcie koniecznie w dalszej części artykułu!

Czy od teraz ogłoszenia będą płatne?!


Dotarły już do nas pierwsze pytania, czy ogłoszenia w kategorii Dom i Ogród będą od teraz płatne. Spieszymy z odpowiedzią: i tak i nie 😉

Dla Użytkownik prywatnych uruchomiony zostanie limit darmowych ogłoszeń, ale spokojnie – będzie ich całkiem sporo. Przedmioty takie jak meble należą do grupy towarów, które przez osoby prywatne sprzedawane są raczej okazyjnie – dla przykładu, nawet w trakcie przeprowadzki czy remontu będziemy chcieli sprzedać najprawdopodobniej jedną, dwie szafki, kanapę, może biurko, lub ewentualnie całość w komplecie.


Jakie są limity?

Tak oto prezentują się limity dla poszczególnych podkategorii :

limity dio

Jak widać staraliśmy się dopasować ilość ogłoszeń w ramach limitu w taki sposób, aby były one wystarczające dla Was 🙂

Jeśli zechcecie jednak dodać więcej ogłoszeń w danej kategorii, to oczywiście będzie można to zrobić dodając pojedyncze ogłoszenia ponad limit lub wykupując pakiet – ich ceny sprawdzicie poniżej:

cennik pojed

pakiety


Czas emisji ogłoszenia

Oczywiście ogłoszenia dodane przed wprowadzeniem zmian będą aktywne według starych zasad aż do końca ich emisji (czyli w sumie przez 30 dni od momentu aktywacji / przedłużenia ogłoszenia).

Każde ogłoszenie dodane w ramach darmowego limitu „zajmie” na 30 dni jedno miejsce w ramach limitu, dlatego jeśli zakończycie emisję ogłoszenia przed czasem, to kolejne darmowe ogłoszenia także będą zostać dodane dopiero po 30 dniach.

Mamy świadomość, że początkowo może być Wam ciężko przyzwyczaić się do tych zmian, dlatego jeśli macie jakiekolwiek pytania, sugestie to śmiało piszcie do nas za pomocą formularza kontaktowego https://olx.pl/kontakt/


Prywatni – częściowo za darmo, a co z klientami biznesowymi?

W trakcie konsultacji z klientami biznesowymi wystawiającymi ogłoszenia w kategorii Dom i Ogród, okazało się, że część z nich wolałaby, ze względu na wygodę, móc od razu wykupywać pakiet ogłoszeń, zamiast robić to dopiero po dodaniu kilku ogłoszeń darmowych.

Dla Użytkowników dodających dużo ogłoszeń udostępnimy pakiety ogłoszeń i oraz – NOWOŚĆ! – możliwość założenia własnego sklepu na OLX! Kwestie korzyści dla klientów biznesowych w tej kategorii poruszymy w kolejny wpisie dedykowanym właśnie biznesom małym i dużym, tak więc oczekujcie kolejnego artykułu na naszym blogu 🙂