Ogólne, Zmiany

Twój Sklep na OLX

Przy okazji wprowadzania zmian w kategorii Dom i Ogród, o których pisaliśmy ostatnio, przygotowaliśmy także nową opcję dla naszych Użytkowników biznesowych – możliwość założenia własnego sklepu na OLX. 

komp

Zalety wystawiania ogłoszeń na OLX.pl w kategorii Dom i Ogród

OLX to największy i najpopularniejszy serwis ogłoszeniowy w Polsce, dlatego zamieszczając ogłoszenia na OLX, zyskujesz szansę dotarcia do milionów osób odwiedzających nasz serwis każdego dnia.

dlaczego

 

Dlaczego warto założyć swój sklep na OLX.pl?

Wykupując pakiet ogłoszeń w kategorii Dom i Ogród zyskasz natomiast możliwość założenia własnego sklepu na OLX, a wraz z nim:

 • Otrzymasz stronę firmową z własnym adresem www
 • Przedstawisz swoją ofertę w katalogu produktów
 • Twoje produkty będą rekomendowane przy ogłoszeniach
 • Będziesz na bieżąco ze statystykami skuteczności ogłoszeń

ale to jeszcze nie wszystko…

zalety

Cennik

Ze względu na fakt, że specyfika poszczególnych podkategorii jest różna, także i ceny pakietów dla nich są różne:

cennik2

Wykupiony pakiet ogłoszeń ważny jest przez 30 dni. Każde dodane przy jego pomocy ogłoszenie także aktywne będzie przez 30 dni od momentu dodania.

Masz więcej pytań? Znajdź odpowiedź w naszym Dziale Pomocy lub napisz do nas.

22 myśli w temacie “Twój Sklep na OLX”

  1. Wprowadzając limity w kategorii Dom i Ogród dla Użytkowników biznesowych postanowiliśmy zaoferować nową dla nich funkcję – własny Sklep na OLX, dzięki któremu będą mieli możliwość łatwiej docierać do swoich klientów. Korzyści opisaliśmy zresztą dość dokładnie w artykule 🙂 Pozdrawiamy!

   Polubienie

  2. Ja wystawiam 50 ogłoszeń. Czas ich się kończy, więc kupuję kolejny pakiet i ponownie wystawiam, ale nagle okazuje się, że większość ogłoszeń nie spełniają regulaminu i jest do poprawy, a czas leci, bo już zapłacono. Buahaha! Są to te same ogłoszenia, które były weryfikowane przez serwis 30 dni wcześniej, zanim zostały puszczone. Wtedy były zgodne z regulaminem… Porażka! Trzeba stąd uciekać! Mam wrażenie, że nie traktują poważnie osoby, które się tu ogłaszają. Kasa, kasa, kasa… Takie zachowanie kojarzy mi się tylko i wyłącznie z bardzo młodym wiekiem obsługujących ten serwis ludzi…

   Polubienie

   1. Jeśli Twoje ogłoszenia zostały zmoderowane, napisz do nas na OLX.pl/kontakt, a wszystko dokładnie sprawdzimy i udzielimy Ci rzetelnej odpowiedzi. Pozdrawiamy!

    Polubienie

 1. Ściemniacie i robicie to z uśmiechem na twarzy. Zapłaciłem za pakiet ogłoszeń w kategorii dom i ogród – dekoracje a wy usuwacie moje ogłoszenie tłumacząc, że źle wybrałem kategorię. Wybrałem ją bo znalazłem w niej ogłoszenia dokładnie z takimi produktami jak moje. W czym więc problem pytam???

  Polubienie

 2. A myślałem, że to będzie bardziej przejrzyste. Tj. Otwieram sklep na bazie olx z jakąś dedykowaną domeną typu abcd.olx.pl posiadam jakieś środki na koncie tak jak do tej pory i sensownie wystawiam ogłoszenia . A tu sytuacja z drugiej strony pierwsze pakiet a później sklep 😦

  Polubienie

 3. Kupując ogłoszenie za 5 zl jest aktywne 30 dni, jeśli rzecz sprzedam po 10 dniach od wystawienia to czy można wystawić inną rzecz na pozostałe 20 dni ?

  Polubienie

 4. Przyznam, jestem zaskoczony pomysłem. Pewnie nie każdego ucieszył, ale może się w wielu przypadkach fajnie sprawdzić. Proszę pamiętać o dobrych zdjęciach produktowych – packshoty są ważne !

  Polubienie

  1. Póki co w styczniu OLX odwiedziło ponad milion osób więcej niż w grudniu, więc jak widać nasze działania marketingowe i reklamy w TV przynoszą efekty 🙂 dlatego właśnie warto wystawiać swoje przedmioty na OLX, jeśli chce się szybciej sprzedać.

   Polubienie

   1. Póki co jest 14 627 640 ogłoszeń od 3 dni; to o czymś świadczy.
    Pamiętam jak przed „działaniami” było plus minus 15 600 300 i zwyżkowało.
    To o czymś świadczy.

    Polubienie

 5. Witam
  Jak czytam odpowiedzi OLX POLSKA czuję się jak bym słuchał przedstawicieli ekipy rządzącej…Z szyderczym uśmiechem odpowiadają, że zmiany są na lepsze i to dla nas użytkowników i że bardzo o nas myślą i dla naszego dobra i promują….bla bla bla. Taka „dobra zmiana” skok na kasę. Pozostaje pytanie czy w perspektywie czasu wyjdzie na dobre? Pewnie nie….

  Polubienie

  1. Darek, byliśmy zmuszeni wprowadzić opłaty w niektórych kategoriach serwisu aby dalej móc zapewniać wysoką jakość oferowanych usług. Jednocześnie, jak widać po tym wpisie, staramy się oferować dodatkową wartość dla osób, których ta zmiana dotyczy.

   Polubienie

   1. Luka, prowadzenie serwisu internetowego wiąże się z bardzo dużą ilością opłat – m.in. związanych z serwerami i innymi kwestiami technicznymi, co przekłada się m.in. na płynność funkcjonowania serwisu 🙂

    Polubienie

 6. Wykupiłem pakiet 10 ogłoszeń w kategorii Dom ogród, mam wystawione tylko 6 i to z wielkim trudem, chcąc wystawiać kolejne jestem blokowany, to dlaczego płacę za 10 ????

  Polubienie

 7. Dajcie sobie spokój, chcecie coś robić to róbcie to dobrze. Kupiłem ogłoszenia. W trakcie ich trwania kupiłem promowanie. W trakcie promowania wygasły ogłoszenia i okazuje się, że zapłaciłem za promowanie nieaktywnych ogłoszeń. System nie podpowiedział, że daty się różnią tylko skasował mnie za cały pakiet

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s