Potencjał kategorii Usługi i Firmy na OLX sprawił, że postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się branży usług w Polsce. Tak powstało Fixly.

Pomysł na nowy serwis dojrzewał w OLX już od dłuższego czasu. Patrzyliśmy na to, co dzieje się przede wszystkim w podkategorii Usługi i Firmy. Ilu jest wykonawców, którzy szukają zleceń na OLX? Specjaliści z jakiej branży szukają najbardziej intensywnie? A przede wszystkim: jakich usług szukają nasi użytkownicy i czy jesteśmy w stanie jeszcze lepiej spełniać Wasze oczekiwania?

W maju 2017 roku uruchomiliśmy Fixly. Koncepcja od początku była prosta: stworzyć serwis, który umożliwi wykonawcom zdobywanie nowych zleceń, a dla klientów stanie się bazą wiarygodnych i sprawdzonych fachowców.

Fixly koncentruje się na usługach związanych z branżą remontowo-budowlaną. Dostępne usługi podzielone są na dwanaście kategorii głównych:

Screen Shot 2018-02-26 at 17.35.05.png

Czym Fixly różni się od OLX?

Przede wszystkim Fixly nie jest serwisem ogłoszeniowym.
Po wyszukaniu interesującej usługi, użytkownik musi odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań, jak np. kiedy ma być wykonana i gdzie. Tak powstaje zapytanie, które system wysyła do wykonawców usług z okolicy. Następnie fachowcy wysyłają swoje oferty, a użytkownik może je wygodnie porównać, dogadać szczegóły i umówić się na realizację zlecenia. Po wykonaniu usługi fachowca można ocenić i dodać kilka słów opinii na jego temat.

Przed Tobą budowa albo remont? Jesteś ciekaw jak to działa? Po prostu dodaj zapytanie! 🙂