AKTUALIZACJA 25.11 11:40: Problem dotyczący generowania etykiet został rozwiązany. Jeśli mimo to nadal nie otrzymałeś swojej etykiety – prosimy o informację przez nasz formularz kontaktowy. Aktualizacja statusów również działa już poprawnie – należy jednak pamiętać, że czasami mogą występować opóźnienia między informacjami widocznymi na OLX i na stronach dostawców.

AKTUALIZACJA 24.11 16:11: Opóźnienia w generowaniu etykiet oraz zmianie statusów przesyłek mogą potrwać jeszcze kilkanaście godzin. Wraz z partnerami działamy nad zażegnaniem problemów i prosimy o cierpliwość.

Jednocześnie przypominamy, że czas na wysyłkę jest liczony od chwili wygenerowania etykiety i wynosi 72 godziny. W przyszłości dołożymy wszelkich starań, aby podobna sytuacja nie miała miejsca i żeby nasi Użytkownicy mogli bez przeszkód korzystać z naszego serwisu.

***

Przepraszamy za niedogodności związane z opóźnieniem w generowaniu etykiety podczas korzystania z Przesyłek OLX.

Nasz Dział IT już pracuje nad wdrożeniem odpowiednich usprawnień eliminujących błąd. Przewidywany czas naprawy nie powinien przekroczyć 24 godzin. Po tym czasie etykieta powinna być już możliwa do pobrania.