7 grudnia ruszamy z 13. edycją akcji, w której cała Polska karmi psiaki. Dołącz do nas i kliknij w wirtualną łapkę!

W tym roku pomagamy schroniskom w Czartkach (w tamtejszym schronisku przebywa aktualnie ponad 630 psów i kotów) i Sandomierzu (tu na znalezienie nowego domu czeka blisko 70 psów). W tym trudnym, zimowym okresie, niesiemy wsparcie schroniskom za pośrednictwem aplikacji na telefon lub mobilnej strony OLX. Udział w akcji jest dobrowolny i całkowicie bezpłatny. Aby zapewnić wsparcie zwierzętom wystarczy kliknąć w baner promujący inicjatywę, wybrać podopiecznego i nacisnąć „Nakarm”. W ten sposób zapełniamy symboliczną kość wirtualną karmą. Jedna zapełniona kość to aż 20 kg prawdziwego, pełnowartościowego jedzenia dla zwierzaków. Karmić psiaki możemy do 16 grudnia. Następnie pracownicy OLX dostarczą do schronisk „wyklikanąâ€ karmę.

Poprzednie akcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Łącznie nakarmiliśmy 976 psów i 90 kotów z 29 schronisk w całej Polsce, co przekłada się na 27,5 tony przekazanej karmy.

Dzięki „Nakarm psa” staramy się również uzmysławiać, że pomagać można również za sprawą adopcji czy wolontariatu.

Akcja „Nakarm Psa z OLX” trwa do 16 grudnia, a o przebiegu 13. edycji więcej informacji znajdziecie na www.olx.pl/lp/nakarm-psa lub www.facebook.com/olx.polska.