Loading

Otrzymujemy od Was pytania odnośnie działania aplikacji na Windows Phone, a więc śpieszymy z wyjaśnieniami. Aplikacja dla systemu Windows Phone oraz jej dalszy rozwój nie są już przez nas wspierane. W tej sytuacji zachęcamy do skorzystania z OLX przez wersję mobilną strony dostępną w przeglądarce telefonu.
Jeśli pojawią się trudności w dostępie do serwisu poprzez przeglądarkę, można bardzo szybko rozwiązać ten problem 🙂 Oto krótka instrukcja:

 • Rozwiń menu w prawym, dolnym rogu ekranu i wybierz USTAWIENIA
 • W sekcji PREFERENCJE WITRYNY INTERNETOWEJ wybierz WERSJA DLA KOMPUTERÓW
 • Gotowe! Odśwież stronę, a wyświetli się w pełnej wersji 🙂

 

26 thoughts on “Korzystanie z OLX przez aplikację

 1. A windows 10 mobile?Czy aplikacja tam będzie działać?Bo windows phone to wersja 8.1

  1. Jack, aplikacja na windows 10 mobile również nie działa. Zachęcamy do korzystania z wersji mobilnej strony dostępnej w przeglądarce telefonu, która działa niezależnie od systemu. Intensywnie pracujemy nad jej udoskonaleniem. Pozdrawiamy!

 2. Trzepiecie tyle kasy,ciągle zmieniacie regulamin pod siebie i z dnia na dzień bez jakiegokolwiek informacji zostawiacie ludzi na lodzie.ING np potrafiło wypuścić nową apke na windowsa niedawno,mimo wszystko.Wy chyba koniecznie chcecie,by użytkownicy jeden po drugim zaczęli opuszczać wasz portal.Bo czemu ja mam zmieniać telefon,skoro mogę zmienić serwis z ogłoszeniami.I to na korzystniejszy cenowo

 3. Nie działa mimo że dostaje powiadomienia na skrzynke dot wiadomości klikam i próbuje sie otworzyć wasza strona – trwa to wieki, – nic sie nie otwiera . teraz jestem skazany tylko na laptopa, gratulacje trzymajcie tak dalej

  Posiadam N 950 Xl z windows 10

 4. Nie zamierzam pogarszać sobie przeglądania stron w trybie desktop bo wam nie chce się wspierać Windowsa. Wersja mobilna przeglądarkowa powinna być działająca a nie również błąd występuje. Czas napisać własną aplikację bo widać, że programiści to sieroty.

  1. Larabaian, obecnie intensywnie rozwijamy wersję mobilną strony, która działa niezależnie od platformy (windows, android, ios) i postaramy się, by korzystanie z OLX dla wszystkich Użytkowników było wygodne i komfortowe. Pozdrawiamy!

 5. Dlaczego na stronie https://www.olx.pl/mobilne/ wciąż reklamujecie, że aplikacja mobilna jest dostępna dla Windows Phone. Kupiłem Windows Phone, aby korzystać na nim z aplikacji olx. Okazuje się, że zostałem wprowadzony w błąd. Jestem bardzo rozczarowany taką postawą, czuje się oszukany nieprawdziwą reklamą na waszej stronie.

  1. Przepraszamy, że te informacje wprowadziły Cię w błąd 🙁 Zajmiemy się tym!

 6. Mobilna strona nie ładuje się na Windows Phone , jedynie w trybie pełnym.
  Szkoda że nie działa aplikacja, nie było żadnego problemu z nią , działała jak należy….
  Tak samo jak z allegro kiedyś korzystałem , teraz po zmianach już nie z OLX bedzie tak samo
  Nie zawsze zmiany wychodzą na dobre ….

  1. Dziękujemy za Twoją opinię i prosimy o korzystanie właśnie w trybie pełnym. Pozdrawiamy!

   1. Trybu pełny na telefonie – jest to nie poręczne . Po to była aplikacja OLX na telefon – żeby było wygodniej , wersja mobilna od biedy jest lepsza od trybu pełnego ale nie działa – coś zamierzacie z tym zrobić ?

   2. Dziękujemy za wiadomość. Sprawdzimy, co się dzieje i jednocześnie przepraszamy za powstałe niedogodności. Pozdrawiamy!

  1. Zainstalowanie aplikacji na Windows Phone nie jest już możliwe. Zachęcamy do korzystania z wersji mobilnej strony, która dostępna jest w przeglądarce telefonu. Pozdrawiamy!

 7. Myślę że programista was wydymał, albo wyście go chcieli wydymać na kasę. Gratulacje za podejscie do endusersoft.

 8. Ciekawe co za inteligent i jak długo myślał nad tym, aby szukać oszczędności poprzez likwidację aplikacji na win w tych czasach. Wiele osób na pewno podziękuje a na wersje na komputer używaną przez telefon szczerze zapraszam pomysłodawcę bo nie wie o czym mówi. Totalna porażka i żenada na maxa.

 9. Sugerować ludziom przesiadkę na wersje na komputer to już totalne nieporozumienie. To jakby komuś radzić żeby kupił kaszla zamiast mercedesa i zrobił nim milion kilometrów. Paranoja. Używaliście Olx na telefonie chociaż jeden dzień w wersji na komputer? Przypuszczam, że nie. No ale jaki pan, taki kram. Jeden wózek z Allegro. Tyle w temacie.

  1. Zachęcamy do korzystania z wersji mobilnej strony w przeglądarce telefonu, ponieważ jest ona dostępna niezależnie od systemu. Oczywiście ciągle sprawdzamy jej działanie i pracujemy nad ulepszeniami. Pozdrawiamy!

   1. Jacku, jeśli napotkałeś na trudności przy korzystaniu ze strony mobilnej, to koniecznie napisz do nas na OLX.pl/kontakt, opowiedz co dokładnie się dzieje i podeślij zrzut ekranu. Wówczas będziemy mogli wszystko dokładnie sprawdzić. Z góry dziękujemy za Twoją pomoc i zaangażowanie! Pozdrawiamy 🙂

 10. Te ładne wciąż powtarzane słówka tutaj przez OLX to lekceważenie klientów. Nie dość że wciąż wprowadzają opłaty to jeszcze żal im zapłacić za napisanie apki pod Windows

 11. Nie dość, że wprowadzają opłaty za wiele kategorii, wyróżnienia są drogie, to dlaczego żal im przeznaczyć kaske na napisanie apki pod windows.

  1. Robercie, przykro nam, że masz takie odczucia 🙁 Jak już wcześniej wspominaliśmy, aplikacja na Windows Phone nie jest już przez nas wspierana i zachęcamy do korzystania ze strony mobilnej, która jest dostępna w przeglądarce telefonu. Obecnie bardzo w nią inwestujemy, ciągle pracujemy nad jej rozwojem i dopasowaniem do potrzeb Użytkowników. Pamiętaj też, że w OLX w zdecydowanej większości kategorii nadal można dodawać ogłoszenia zupełnie za darmo. Pozdrawiamy 🙂

Comments are closed.

Top
%d bloggers like this: